Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub založen 21.11.2005 , kdy byl oficiálně přijat do Hattricku a začala se přepisovat historie…

 

 

 

12.SEZÓNA (1.místo v 6.lize)

 Týmu byla přidělena 1.příčka v 6.lize s jistým postupem do 5.ligy.Majitel klubu mimochodem naprosto fanatický manager „DVŮCH“ si mnul ruce a začal s prvními nákupy a prodeji hráčů,které byli docela úspěšné…

13.SEZÓNA (6.místo v 5.lize)

 …díky tomu se podařilo celkem v rychlém čase sestavit tým , který pro klub v jeho první sezóně (první kompletní sezóně) doslova vydřel záchranu , když v posledním utkání s FC TROJA , ve kterém ještě 20 min. před koncem prohrával 3:4 nakonec v hektickém závěru zápas otočil a vyhrál 5:4 ,což klubu zajistilo účast v kvalifikaci , kterou si snadno pohlídal a po výhře 6:1 nad celkem FC Exlusiv udržel 5.ligu.

14.SEZÓNA (8.místo v 5.lize)

 Další sezóna byla ve znamení velkých změn v kádru , ale nejenom tam.Do týmu přišel nový kouč solidní trenér s vynikajícíma zkušenostma 55-letý Johan Snel z Holandska sním i spousta nových hráčů , o něco málo se zvětšila kapacita stadiónu .Bohužel tyhle všechny změny měly úplně opačný efekt než se čekalo ,přineslo to spoustu rozpačitých výkonů a laxní přístup některých hráčů k zápasům znamenalo že i přes velmi tuhý boj v závěru sezóny se klub z Jižní Moravy poroučel velmi neslavně o soutěž níž.

15.SEZÓNA   (1.místo v 6.lize)

 Jak se říká „všechno zlé k něčemu dobré“ i tady platilo , za tyhle dvě sezóny se klub stabilizoval majitel zainventoval a nechal zvětšit CAYMON ARENU na 25000 míst a díky několika zdravým obměnám v sestavě se začala psát nová éra klubu s předsevzetím co nejrychlejšího návratu zpět do 5.ligy (kam klub bezesporu patří) …
  Sezóna samotná byla nakonec ve znamení snadných vítězství a šňůra 13 zápasů bez porážky zajistila ke spokojenosti sponzorů a hlavně svých skalních ultras velmi hladký postup zpět a tím splnění cíle na tuhle sezonu.
16.SEZÓNA (6místo v 5.lize)
Cíle pro další ročník nastínili na tiskovce majitel klubu s trenérem , kde oznámili mimojiné , že se můžeme těšit na nějaké zvučné posily (zejména do zálohy) a mělo by dojít k zatraktivnění herního stylu a pokud možno si i nadále udržovat spokojené fans a sponzory …
Po docela vydařeném úvodu sezony přišlo několik nevýrazných výsledků se silnými soupeři a čím dál tim víc se začalo ukazovat ,že tahle soutěž je nad síly týmu.Po velmi bouřlivé poradě na které se setkaly všichni vedoucí funkcionáři klubu včele s majitelem ,bylo rozhodnuto že se tým ACC nechá stéhle soutěže vyřadit a zkusíme to znovu v nižší soutěži .Slibujeme si od toho větší klid na práci s juniory a zápasy v paralize a až se podaří vybudovat tým na úrovni postoupit zpět do 5.ligy.
17.SEZÓNA (2místo v 6,lize)
Od nové sezony si slibujem zejména větší množství vítězných zápasů a také klid na práci s týmem .Za další prioritu klubu bylo vytyčeno postup min.do třetího kola poháru a samozřejmě vítězství v paralize spřátelených klubů.Majitel klubu doufá v návrat fans a těší se na plnou Caymon arenu , přičemž slibuje ,že v tomhle ročníku uděláme vše proto aby byli všichni ultras spokojeni.
Tak tahle sezona se nám již povedla o poznání líp nežli minulá,ikdyž samozřejmě kvalita soupeřů byla podstatně nižší než loni.Postup do třetího kola poháru jsme splnili a při troše dobré vůle a kapce štěstí jsme se mohli podívat i do čtvrtého kola.Bohužel se nepovedlo zvítězit v druhém ročníku paraleague ,ale tým ACC určitě nezklamal .Největší smůla nás ale potkala až v samotném závěru soutěže ,kdy jsme v posledních dvou kolech přišli o doté doby jasně kontrolované vedení ligy a nakonec jsme skončili o jeden bod druzí.Tým ale posílil zejména v záložní řadě a kvalita šla rozhodně nahoru a v tomhle trendu bychom chtěli pokračovat i v další sezoně , byl zakoupen aspirant na trenéra a pokud se nám povede několik plánovaných prodejů a následně posílíme trénované posty mohli bychom se pokusit o postup do vyžší soutěže.Obrovský dík patří našim věrným fans , kteří nás po celou sezonu podporovali a na většinu utkání plnili caymon arénu až po půdu a věříme , že v následující sezoně to bude pokračovat a naše fanouškovská základna se bude dále rozrůstat!
18.SEZÓNA   (1.místo v 6.lize)
Do téhle sezony jsme vstupovaly s plánem postoupit co nejdál v poháru , posílit záložní řadu , uspět v paralize a zejména se pokusit o postup do vyšší soutěže !

Po prvním (velmi smolném ) zápase sme již bez ztráty kytičky propluly ligou jako nůž máslem a po vítězství v posledním kole nad LUKINY jsme po zásluze postoupily do vyšší soutěže .V průběhu sezony jsme zvětšily stadion na současnou kapacitu 46 150 fans,který se nám již daří bez větších problémů plnit a doufáme , že tomu nebude v budoucnu jinak ...Obrovský dík patří opět našim ULTRAS , kteří na nás nezanevřeli , ani po sestupu do šestky a kteří jsou stále našim dvanáctým hráčem..
19.SEZONA   (7.místo v 5.lize)
Euforie z postupu do páté ligy velmi rychle ochabla po prvním kole kdy jsme prohrály na půdě nejslabšího týmu ligy a tak nějak se od toho začalo odvíjet celé naše účinkování v téhle lize,která se postupně stala jednou z nejvyrovnanějších lig vůbec a bohužel pro nás po né zrovna dobře takticky odehraných posledních dvou kolech se tým ACC opět poroučel do šesté ligy a tak je jen slabou záplatou , postup do pátého kola poháru .Do nové sezony jsme se rozloučily s několika oporama týmu které si dle názoru kouče můžem dovolit postrádat a pokusíme se tým značně omladit , ale zároveň pro budoucnost zkvalitnit , v poháru bychom chtěly zopakovat loňskou sezonu a samozřejmě bez diskuze hlavní priorita je postup do páté ligy !!!

29.12.2012

Tohle datum se vepsalo do historie klubu jako

„ČERNÝ DEN“ 

Došlo k okamžitému ukončení a rozpuštění klubu a na dlouhou dobu to vypadalo , že definitivně … ale jak se říká Nikdy neříkej Nikdy … došlo k výzvě se opět zapojit do komunity hráčů HATTRICK  a na tohle manažer DVŮCH slyšel a bez váhání reagoval a tak je zpět s celým týmem AC CAYMON .Samozřejmě včetně fanatických FANS , kteří se postupně vrací k týmu , který jim tolik sezon dělal radost a věří , že v tom bude zase pokračovat !!!  ACC DO TOHO !!!

51.SEZONA ( 1.místo 6.lize )

První sezona ve znamení stabilizace kádru , získání prvních posil.Zaměření se na trénink , mimochodem návrat k systému rozestavení 3-5-2 .Konečné skóre velice lichotivé po 14zápasech 33bodů a VÍTĚZSTVÍ v lize . Celková spokojenost a elán do další práce

52.SEZONA ( 3.místo 6.lize )

Tahle sezona přinesla několik změn v týmu nákupy dalších talentů a dolšo k rozšíření stadionu na kapacitu 30 000 . V průběhu sezony se tolik nedařilo a po prohře v klíčovém duelu z největším sokem v ilze Grafin Vlašim jsme spadli těsně o 1 bodík pod dělené 1 místo . Nicméně celkový dojem je vynikající po sérii několika povedených prodejů a nákupu posil jsme v plném očekávání další sezony.

53.SEZONA ( 1.místo 6.lize )

Od prvního do posledního kola spanilá jízda a potvrzení dobré prácemanažera . Celkový triumf bez ztráty kytičky a jistý postup do 5 ligy !!! Obrovská euforie a spokojenost fanoušků . Podařilo se dotáhnout do konce angažování nového zkušeného trenéra , kterým se stal Indonésan GUGUM RAM vyznavač ofenzivní hry . Příchod klenotu v podobě brilantního útočníka Radovana Žambocha . Vyšší soutěž je samozřejmě výzvou a tak opět práce managera začíná být zábavnější . Fans očekávají boj o záchranu , nicméně celý tým ACC je smělejší a vedení na předsezoní tiskovce prohlásilo : Je našim cílem pohybovat se  v klidných vodách mimo sestupové pozice .

54.SEZONA ( 7.místo 5.lize )

Bohužel sezona se  vůbec nepovedla a síla týmu zatím nebyla na udržení v takto našlapané konkurenci.

Sestup přímo do nižší soutěže , ale všechno špatné k něčemu dobré ... Je to ponaučení do další práce 

55.SEZONA ( 2.místo 6.lize )

Posilování týmu a trénink zkušených hráčů ... 

56.SEZONA ( 1.místo 6.lize )

Postup do vyžší ligy přes barážové utkání . Tentokrát už s cílem udržet tým v 5 lize a postupně zvyšovat kvalitu a pokusit se o případný postup do 4 ligy .

 57.SEZONA ( 4.místo 6.lize )

58.SEZONA ( 5.místo 6.lize )

59.SEZONA ( 2.místo 6.lize )

Vydařená sezona podařilo se posílit na postech zálohy a útoku . V Českém poháru jsme došli do 3.kola a následně jsme pokračovali v Poháru slezské orlice až do 5.kola .